2v2 29.6.2016 u 20:45h + 4 nova mjesta za timove

Pozdrav ljudi, kao što ste vidjeli event se nije održao, uglavnom sam ja kriv jer imao sam privatnih obaveza i još problema sa internetnom …
Ovim putem se izvinjavam i obavještavam da je otvoreno još mjesta za 4 tima, dakle 8 igrača …
(prijave napisati u ovoj temi, stim što igrači koji su se već prijavili ne trebaju ponovo jer su ubačeni u sistem)

Igrač Astel i njegov partner su izbačeni iz ovog eventa zbog vrijeđanja drugih igrača a sam igrač Astel je izbačen iz svakog narednog eventa…

*Napomena: Milan95 nije mogao ništa uraditi povodom eventa jer nije imao raspored timova koji su izvučeni a ja nisam bio tu zbog interneta da mu objasnim …

Hvala na razumijevanju vidimo se sutra na istom mjestu!

Postovani moderatore.Izvinite ja sam se iznervirao pa sam se malo vredjao sa Dexa00 ako mozete da mi oprostite za ovaj put bice mi drago.
Izvinjavam se za svoje postupke.
Astel i grabelko.
Nadam se da ce SrdjoGFX primiti moje izvinjenje i nece se vise desavati obecavam.Hvala unapred Srdjane ako mi oprostis.

Zasto sam ja izbacen ja nisam nikoga vredjao!?Ja nisam ni bio na eventu dao sam mom mladjem bratu da igra ja sam gledao filmove?
Ajde pojasni SrdjoGFX Sta sam ja radio pa da me iskljucis iz eventa?

[quote=“Astel” post=66788]Zasto sam ja izbacen ja nisam nikoga vredjao!?Ja nisam ni bio na eventu dao sam mom mladjem bratu da igra ja sam gledao filmove?
Ajde pojasni SrdjoGFX Sta sam ja radio pa da me iskljucis iz eventa?[/quote]

“Izvinite gospodine naucnice.Ti smaras sljugo jedna.”

To si napisao xALTECx … I jedini se buniš zbog otkazivanja eventa …

Izvinjavam se molimvas da mi oprostite ovaj put.