220 zahtev za unban.-

Vaš nick:220
Server: Podserver/Global/TS3/Discord Global
Razlog bana: Nedozvoljena sredstva ( Izmena temp fajlova )
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC 3 meseca mac ban
Vreme bana:5.11.2022
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Igram na serveru pa oko 5 i više godina do pre 2 godine sam imao mnogo mac banova koji su bili false i za koje sam trebao biti kaznjen jer sam ctiovao a posle toga nisam vise upalio cit . Najme dobio sam ban pre 15ak dana za izmenu temp fajlova u racunaru ali problem je sto ja niti sam izmjenivao temp fajlove niti ih brisao niti ista jer imam dovoljno dobar kompjuter koji ima dosta ram memorije i koji ne baguje pa samim tim nisam imao razloga da brisem temp fajlove a to tek nebi uradio na freeman accountu na kojem sam se trudio oko mesec dana i kaopao na prisonu da bi na kraju bio false banovan i ako nisam brisao niti temp fajlove niti sam skidao nesto na kompjuter sto bi bilo kao cit. A i hteo bih da igram malo na serb craftu zato jer sam cuo da ce uskoro global restart pa da budem opet najjaci na prisonu :wink: Zadnjih godinu dana sam bio legit i ostao sam legit :wink:

ja bih hteo da dobijem unmac ili barem unban na tom accountu.

ADXMS
mislim da zasluzujem jos jednu sansu zato jer nisam niti citovao niti brisao temp fajlove :slight_smile: Hvala

UBIO sam lestru na kitpvp ?!

1 Like

Pozdrav,
Zahtev odbijen,
na osnovu objektivnih provera u AntiCheat sistemu, prilikom manuelne provere utvrđene su nepravilnosti * ghost client * * Brisanje i izmene temp fajlova u računaru * te je stoga izdata kazna po odgovarajućem pravilniku.
Zaključavam temu.